Drift Donuts

Popis kurzu

Absolvováním tohoto kurzu by jste měli zjistit, jestli je pro Vás drift to pravé. Našim cílem je naučit Vás uvést vozidlo do driftu a dělat minimálně tzv. donuty (kolečka).

Průběh kurzu

V rámci kurzu se dozvíte potřebnou teorii správného ovládání vozu, co takový vůz pro driftování musí mít a jak to vlastně celé funguje. Po teoretické části se přistoupí k praktické, tedy jízdě s instruktorem. Ze začátku Vám instruktor předvede, jak se auto ve smyku ovládá a poté už nastupujete za volant Vy. Jezdíme po deseti minutových blocích, kdy s Vámi vždy pojede instruktor a bude Vám říkat, co a jak dělat, případně kde jste udělali chybu. Ctíme pravidlo, co si spálíš, to si přezuješ, proto dalších deset minut po jízdě slouží k případnému přezutí kol (bude-li třeba) nebo odpočinku Vás i auta.

Kurz trvá celkově dvě hodiny a je složen z deseti minut základní teoretické průpravy o autě a technice driftu a třech deseti minutových blocích ježdění v autě s instruktorem. Tento kurz je možné zakoupit vícekrát a znásobit si tak délku jezdění!

Co je v ceně kurzu

V ceně je vše potřebné a neplatíte nic navíc.

Dostupné termíny kurzů

14.4. 2024
28.4. 2024
30.6. 2024
27.10. 2024
 

Termín prosím uveďte do poznámky u objednávky

Cena kurzu: 5 900 Kč

Cena kurzu obsahuje vše, tzn. gumy, benzín, auto, stravu po celý den.