Foto a Videogalerie

Podívejte se jak to u nás vypadá

Fotografie a videa jsou z předešlých kurzů

Videogalerie

Naše Kurzy

U všech kurzů, které nabízíme využívíme své vlastní vozy, pneumatiky i benzín. Cena kurzu je pro Vás konečná a neplatíte již nic navíc. Součástí každého kurzu je taktéž základní občerstvení a pití pro jezdce.

Next level kurz

Jedná se o jednodenní kurz a zahrnuje jídlo, pití, půjčení auta, pneu, benzín, lektory, fotodokumentaci celého dne a nezapomenutelný zážitek. Podmínka účasti na kurzu next level je absolvování kurzu víkend nebo day .. (zvládnutí osmičky)

Cena: 25900 Kč

Drift weekend

Užijete si neopakovatelný víkend od pátku do neděle plný ježdění, spálených gum a zábavy. Absolvováním tohoto kurzu získáte veškeré základní dovednosti k samostatné jízdě v driftu a budete se moct zúčastnit závodů kategorie STREET/PRO3 v českém mistrovství v driftingu.

Cena: 20900 Kč

Drift day

Tento kurz je ideální dárek pro každého fanouška nebo fanynku driftování! Za jeden jediný den se naučíte ovládat auto v driftu, zdokonalíte své řidičské schopnosti a hlavně si užijete plný den zábavy, ježdění, spálených gum a k tomu poznáte i nové lidi, které baví to samé.

Cena: 11900 Kč

Drift donuts

Absolvováním tohoto kurzu by jste měli zjistit, jestli je pro Vás drift to pravé. Našim cílem je naučit Vás uvést vozidlo do driftu a dělat minimálně tzv. donuty (kolečka).

Cena: 4900 Kč