Drift Day

Popis kurzu

Tento kurz je ideální dárek pro každého fanouška nebo fanynku driftování! Za jeden jediný den se naučíte ovládat auto v driftu, zdokonalíte své řidičské schopnosti a hlavně si užijete plný den zábavy, ježdění, spálených gum a k tomu poznáte i nové lidi, které baví to samé.

Průběh kurzu

Tento kurz je koncipován tak, aby si jeho účastník osvojil základy driftu, od donátů, osmiček, přehozů, prací se spojkou, hydraulickou ruční brzdou a ty šikovnější si vyzkouší i nástřely do zatáček. Jezdíme po deseti minutových blocích, kdy s Vámi vždy pojede instruktor a bude Vám říkat, co a jak dělat, případně kde jste udělali chybu. Ctíme pravidlo, co si spálíš, to si přezuješ, proto dalších dvacet minut po jízdě slouží k případnému přezutí kol (bude-li třeba) nebo odpočinku Vás i auta.

Drift Day trvá celý den a skládá se z jedné hodiny teoretické průpravy rozložené do celého dne a pak samotné jízdy. První jízdy jezdíte s instruktorem a pokud vám to půjde dobře, tak si užijete samostatné ježdění pod dohledem. A můžete také povozit své kamarády či známé

Co je v ceně kurzu

V ceně je vše potřebné a neplatíte nic navíc.

Dostupné termíny kurzů

13.4. 2024
27.4. 2024
29.6. 2024
26.10. 2024
 

Termín prosím uveďte do poznámky u objednávky

Cena kurzu: 11 900 Kč

Cena kurzu obsahuje vše, tzn. gumy, benzín, auto, stravu po celý den.