.

 

Absolvováním tohoto kurzu by jste měli zjistit, jestli je pro Vás drift to pravé. Našim cílem je naučit Vás uvést vozidlo do driftu a dělat minimálně tzv. donáty (kolečka).

 

V rámci kurzu se dozvíte potřebnou teorii správného ovládání vozu, co takový vůz pro driftování musí mít a jak to vlastně celé funguje. Po teoretické části se přistoupí k praktické, tedy jízdě s instruktorem. Ze začátku Vám instruktor předvede, jak se auto ve smyku ovládá a poté už nastupujete za volant Vy. Jezdíme po deseti minutových blocích, kdy s Vámi vždy pojede instruktor a bude Vám říkat, co a jak dělat, případně kde jste udělali chybu. Ctíme pravidlo, co si spálíš, to si přezuješ, proto dalších deset minut po jízdě slouží k případnému přezutí kol (bude-li třeba) nebo odpočinku Vás i auta.

 

Kurz trvá celkově dvě hodiny a je složen z deseti minut základní teoretické průpravy o autě a technice driftu a třech deseti minutových blocích ježdění v autě s instruktorem. Tento kurz je možné zakoupit vícekrát a znásobit si tak délku jezdění!

 

Cena kurzu obsahuje vše, tzn. gumy, benzín, auto, jídlo a pití. Nic dalšího již neplatíte.

 

Kurz Drift Donuts za 4 900 Kč

 

Voucher zakoupíte telefonicky nebo přes kontaktní formulář Zde.

 

Zpět na výběr kurzu