.

 Drift Day

Tento kurz je ideální dárek pro každého fanouška nebo fanynku driftování! Za jeden jediný den se naučíte ovládat auto v driftu, zdokonalíte své řidičské schopnosti a hlavně si užijete plný den zábavy, ježdění, spálených gum a k tomu poznáte i nové lidi, které baví to samé.

Tento kurz je koncipován tak, aby si jeho účastník osvojil základy driftu, od donátů, osmiček, přehozů, prací se spojkou, hydraulickou ruční brzdou a ty šikovnější si vyzkouší i nástřely do zatáček. Jezdíme po deseti minutových blocích, kdy s Vámi vždy pojede instruktor a bude Vám říkat, co a jak dělat, případně kde jste udělali chybu. Ctíme pravidlo, co si spálíš, to si přezuješ, proto dalších dvacet minut po jízdě slouží k případnému přezutí kol (bude-li třeba) nebo odpočinku Vás i auta.

Drift Day trvá celý den a skládá se z jedné hodiny teoretické průpravy rozložené do celého dne a pak samotné jízdy. První jízdy jezdíte s instruktorem a pokud vám to půjde dobře, tak si užijete samostatné ježdění pod dohledem. A můžete také povozit své kamarády či známé 

Cena kurzu obsahuje vše, tzn. gumy, benzín, auto, jídlo a pití. Nic dalšího již neplatíte.

 

Kurz objednáte telefonicky nebo Zde.

 

Zpět na výběr kurzu