.

Drifting pro opravdové fandy a fanynky! Pokud drift milujete stejně jako my, tak tento kurz je pro Vás jediný správný! Užijete si neopakovatelný víkend od pátku do neděle plný ježdění, spálených gum a zábavy. Absolvováním tohoto kurzu získáte veškeré základní dovednosti k samostatné jízdě v driftu a budete se moct zúčastnit závodů kategorie STREET/PRO3 v Českém Mistrovství v Driftingu.

Kurz začíná vždy v pátek večer, kdy probíhá seznámení s ostatními žáky, instruktory a první teoretická průprava. V sobotu projdete kurzem Drift Day a po skončení ježdění následuje večerní posezení a rozbor nabytých zkušeností. Instruktoři vám večer připraví trať, kterou budete celou neděli jezdit. Neděle tedy probíhá ve znamení většinou samostatného ježdění pod dohledem, pilování zkušeností, které jste během sobotního dne získali a hlavně ježdění po vytyčené trati. V závěru dne si tak vlastně zkusíte své první závody v driftu, kdy si zajedete tři ostrá kola a instruktoři vám přidělí body stejně jako na závodech. A můžete také povozit své kamarády či známé 

Cena kurzu obsahuje vše, tzn. gumy, benzín, auto, ubytování, stravu a jídlo po celý víkend. Nic dalšího již neplatíte. Jedná se o nejvýhodnější variantu jak se opravdu naučit driftovat za nejkratší možný čas.

Cena kurzu je 20 900 Kč

 Objetna kurz lze telefonicky nebo přes kontaktní formulář Zde.